• Interný predpis na platenie školného - Belső rendelet a tandíj fizetésére

• Interný predpis na platenie školného, resp. príspevku na úhradu nákladov spojených so štúdiom ZUŠ – Csörgő Zsuzsa - MAI  Gabčíkovo pre školský rok 2023/2024

Riaditeľka školy týmto vydáva interný predpis na platenie školného, resp. príspevku na úhradu nákladov spojených so štúdiom (ďalej len školné) pre ZUŠ – Csörgő Zsuzsa - MAI Gabčíkovo.

Úhradu školného možno vykonať prevodom na účet (Každý žiak našej školy obdrží predpis platieb spolu s číselným variabilným symbolom žiaka. Na základe tohto číselného kódu bude platba za konkrétny odbor automaticky priradená k danému žiakovi. Do poznámky, resp. správy pre prijímateľa, zadajte meno žiaka.), alebo v hotovosti u triednych učiteľov.  Aktuálny stav zaplatených poplatkov budete môcť sledovať po prihlásení do nášho informačného systému z webovej stránky školy www.zusgabcikovo.edupage.org, v časti: komunikácia – platby. Informačný systém aktualizujeme raz týždenne, väčšinou v pondelok. (Prístupové kódy žiakov budú nalepené do žiackej knižky vášho dieťaťa.)

ŠKOLNÉ žiadame uhradiť

za 1. polrok do 15. septembra 2023,  za 2. polrok do 15. februára 2024

na číslo účtu školy: 1783352954/0200 (VÚB banka)

variabilný symbol – číselný kód žiaka;  poznámka (resp. správa pre prijímateľa) - meno žiaka

Hotovosť žiadame uhradiť výlučne u triednych učiteľov, nevkladajte priamo na náš účet, lebo banka nám to spoplatňuje, ktoré môže dosiahnuť až 5 €.

(V prípade, že máte na škole viac detí, alebo sú súčasne vo viacerých odboroch, je možné požiadať na riaditeľstve úhradu školného po menších častiach, dvojmesačne, prípadne aj mesačne. V takomto prípade však musíte zadať v banke trvalý príkaz, aby platby ŠKOLNÉHO prichádzali včas.)

ŠKOLNÉ v ZUŠ v školskom roku 2023/2024 bude nasledovné:

PRÍPRAVNÉ A ZÁKLADNÉ ŠTÚDIUM

HUDOBNÝ ODBOR           50 € za polrok

VÝTVARNÝ ODBOR          45 € za polrok

TANEČNÝ ODBOR            45 € za polrok

ŠTÚDIUM PRE DOSPELÝCH

Pre všetky odbory nad 25 rokov veku           150 € za polrok.

(Pre žiakov  do 25 rokov veku platí školné určené pre I. a II. stupeň základného štúdia určitého odboru)

Mgr. Gabriela Vidová, DiS.art.

riaditeľka školy

Belső rendelet a tandíj, illetve hozzájárulás a költségek fedezésére a tanítással kapcsolatban

a 2023/2024-es tanévre

Az iskola igazgatónője belső rendeletet ad ki a tandíj, illetve hozzájárulás a költségek fedezésének befizetésére a tanítással kapcsolatban (továbbiakban csak tandíj).

A tandíjat vagy banki átutalással kérnénk befizetni, (Minden tanuló az iskolában megkapja az átutalási szelvényt mely többek között tartalmazza a tanuló variabilis számát is. Ez egy olyan számkódot jelent, mely alapján az átutalt összeg automatikusan a tanuló nevéhez hozzáíródik. Az átutalásnál a jegyzetbe („poznámka“, vagy „správa pre prijímateľa“) adja meg a tanuló nevét.), vagy készpénzben az osztálytanítóknál. Befizetése aktuális állását figyelemmel tudja majd kísérni az iskola honlapján www.zusgabcikovo.edupage.org, az információs rendszerbe való bejelentkezése után, a „komunikácia – platby“ részben. A honlapot heti egyszer frissítjük, többnyire hétfőnként. A bejelentkezési kódokat a tanulókönyvecskében az első oldalra beragasztva találják.

TANDÍJAT egy összegben kérjük befizetni:

az 1. félévre 2023 szeptember 15-ig,                a 2. félévre 2024 február 15-ig

az iskola számlájára: 1783352954/0200 (VÚB banka)

variabilis szám – (átutalási szelvényen);  jegyzet – „poznámka“ (illetve: správa pre prijímateľa) – tanuló neve

Készpénzben csak az iskolában tessenek fizetni, ugyanis minden egyes készpénzbetételért a bank illetéket von le, mely elérhet akár 5 € is.

(abban az esetben, ha az iskolánkat több gyermeke látogatja, illetve gyermeke több szakot látogat, kérheti az iskola igazgatóságán, a részletfizetést – kéthavi, illetve havi fizetést. Ezen esetekben viszont a bankjában átutalási megbízást (trvalý príkaz) ajánlott adnia, hogy a tandíjösszegek időben beérkezzenek az iskola számlájára.

Tandíj alakulása a 2023/2024-es tanévben a következő:

ELŐKÉSZÍTŐ ÉVFOLYAM, VAMINT ALAPOKTATÁS I. ÉS II. CIKLUSA

50 € félévre                                ZENEI TAGOZAT

45 € félévre                                KÉPZŐMŰVÉSZETI TAGOZAT

45 € félévre                                TÁNCTAGOZAT

FELNŐTTKÉPZÉS 25 év felett   150 € félévre.                                MIND A 3 TAGOZAT

(A 25 év alatti tanulók részére az I. illetve II. ciklusra megszabott tandíj érvényes.)

Mgr. Vida Gabriella, DiS.art.

az iskola igazgatónője