• Venujte nám 2% z Vašich daní - pomôžete svojim deťom

•

Od 1. januára 2004 môžu fyzické aj právnické osoby poukazovať 2 % z dane na verejnoprospešné aktivity mimovládnych neziskových organizácií (MVO). Toto právo si môžu občania aj firmy uplatňovať na základe Zákona č. 595/2003
            Z. z. o dani z príjmov. Občania poukazujú 2 % zo zaplatenej dane jednej organizácii, firmy môžu 2 % rozdeliť medzi viacero MVO.
            (zdroj: www.rozhodni.sk)

Vážení rodičia, priatelia našej školy, touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať Vám, ktorí ste prispeli svojimi 2% už aj minulý školský rok.

V tomto školskom roku Vás chceme opätovne požiadať o darovanie 2% čiastky z dane, čím prispejete
            k zlepšeniu výchovno - vzdelávacích podmienok na našej škole.

Všetky potrebné tlačivá dostanete na sekretariáte školy alebo si stiahnite z našej webovej stránky.

• Kérjük ajándékozza nekünk adója 2%-át, gyermekeiket támogatják ezzel

• 2004. január 1-jétől mind a magánszemélyek, mind a jogi személyek felajánlhatják adójuk 2 %-át nonprofit (civil) szervezeteknek. Ezt a jogot az állampolgárok és a vállalatok alkalmazhatják a Jövedelemadóról szóló 595/2003-as törvény alapján.  Az állampolgárok egy szervezetet nevezhetnek meg, a vállalatok több nem kormányzati szervezet között oszthatják szét felajánlásaikat.
            (forrás: www.rozhodni.sk)
            Tisztelt Szülők, iskolabarátok, ezúton szeretnénk Önöknek megköszönni eddigi támogatásaikat.
            Ebben az iskolai tanévben is szeretnénk kérni Önöket, hogy adójuk 2% -át, az iskola mellett működő Szülői munkaközösség javára tessenek ismételten felajánlani, ezzel is hozzájárulva iskolánk oktatási feltételeinek javításához. Támogatásukat előre is köszönjük.
            Minden szükséges formanyomtatvány elérhető az iskola igazgatóságán, vagy lehúzhatják egyenesen a web oldalunkról is.